| dedfgv a întrebat:

Ce tip de ten aveti si ce fond de ten, corector si pudra folositi?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am ten uscat și folosesc produse de la Lady*s.
Pa, pa.

| Fantomica a răspuns:

Ten mixt si fondul de ten de la Vichy, Normaderm. Corector da si pudra doar uneori. :)

http://fantomica.blogspot.com

| BrunetteBitch a răspuns:

Eu am ten mixt, si folosesc fond de ten Revlon Colorstay (the best!), corector Rimmel London si pudra Maybelline.

| Wonder_6160 a răspuns:

Au aparut la Avon produse noi. Fond de ten, pudra compacta ci corector din gama Flawlees si sunt foarte bune, acopera perfect si hidrateaza. happy