| inflicted a întrebat:

Ce tip pantofi nu trebuie sa lipsească din garderoba unei domnișoare?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pantofi foarte comozi, cu care sa poate umbla chiar peste 10 Km pe jos, pe orice teren, fara sa deranjeze picioarele si fara sa se accidenteze.

Fara restul de pantofi ("de fite") se poate trai, sunt doar de folosinta ocazionala, rara.
In viata de toate zilele se umbla mult pe jos, cand ultimul gand (cosmar) trebuie sa fie o pereche de pantofi care fac batatura si rani pe picioare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Evident pantofii cu toc inalt, (stiletto) si platformele.

| gabicoo a răspuns:

Shlapii
laughing

| alina2k18 a răspuns:

Stiletto pe negru sau nude - merg si cu blugi si o camasa si sacou sau palton si cu o tinuta mai eleganta sau office.
https://www.brandedgirls.com/wp-content/uploads/2015/10/stiletto-pumps.jpg

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Alea cu multi cm tonguelaughing

| iioonneellaaaa1234567890 a răspuns:

Pantofii cu toc

| Hrbhrb a răspuns:

Stiletto