| lextim a întrebat:

Fetelor, aveti un top cu 10 articole care nu trebuie sa lipseasca din garderoba?

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Dap.:)):

1. Blugi cu turul lasat
2. Jeans skinny
3. Blazer
4. Skateri
5. Tenesi
6. Botine( cu toc si fara toc)
7. Tricouri cu imprimeuri
8. Hanorace
9. Esarfe
10. Si un trench ca acesta: http://www.omiru.com/......011909.jpg

Te pup:*!

4 răspunsuri:
| ailin a răspuns:

Mda d fapt cred ca am ceva un

sacou negru care il poti purta in mai multe moduri o sa iti si arat cum http://assets.acasatv.ro/......oto_25.jpg

pantofi negri cu toc si paltforma

sandale romane

jeans skinny

tricou simplu alb sau gri

o geanta xxl

o pereche d jeans cu talie inalta si cam atat restul sunt asa lucruri pe care l iau doar ca sa l am acestea sunt preferatele

| Diana498 a răspuns:

Da am un Top 10 :
#1: Rochie in stil marinar : anul acesta se poarta foarte mult impremeurile in stil marinar...
#2: Jeansi skiny : nu pot concepe viata fara ei; sunt comozi si foarte practiciwinking
#3: Vesta neagra: iti accentueaza formele frumoase...
#4: Jambiere : arata foarte bine dar iarnahee hee Diferite modele, texturi si culori.
#5: Trench : cat mai simplu dar cat mai rosu...
#6 : Bolero : arata foarte bine peste o rochita sau peste un maieut dragut.
#7:adidasi inalti : iti fac picioarele lungi si arata foarte bine cu o pereche de blugi
#8: Tricourile cu slogane : sunt foarte cool si poti sa ti le personalizezi.
#9: fusta lunga sifonata : in nuante de mov sau roz arata foarte bine pentru o plimbare pe plaja.
#10: Geanta mini : cu imprimeu floral.
Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita?

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna, posibil.laughing

Rochia neagra - mereu o alegem pentru ca e simpla si te pune in valoare prin simplitatea ei, in plus ne lasa sa ne alegem un machiaj mai deosebit.

Jeansii - eu nu pot concepe viata fara ei, sunt sexy si comozi in acelasi timp

Tricourile - care le port mai mereu

Tenesii - sunt perfecti si te scot din anonimat

Geanta XXL - desi ma scoate din minti pentru ca ai impresia ca ai luat toata casa cu tine, ea se poarta, bat'o vina phbbbbt

Trench-ul - da un aer cool

Pantofii sexy - de preferat cat mai inalti, cat mai simpli si cat mai rosii

Fusta

Camasa alba - desi nu ma impac eu cu ea este ideala in situatii in care trebuie sa fim puse la 4 acee dar sa ne simtim si comod

Corsetele - de zi, nu vad viata fara aceste minunatii extrem de sexy

Esarfele - sunt superbe, elegate sau copilaroase si vesele, ideale pentru o zi mohorata cand tu trebuie sa faci misiunea soarelui

Cu prietenie, Diana.

| Chloé_9908 a răspuns:

Umm... după mine ar fi cam aşa.

¤ Un tricou mulat cu un imprimeu.

¤Pantalonii mulaţi negri.

¤De preferat este ca să ai şi la gât un accesoriu.
Mie mi se pare sexy o zgardă big grin

¤ Teneşii, skaterii sau botinele.

¤ Un machiaj cât mai natural.

¤Părul îndreptat foarte bine şi prins într-o coadă ridicată.

¤ Un zâmbet perfect este un accesoriu perfect.

¤ O manechiură cât mai îngrijită.

¤ Dacă vei arăta mai copilăros vei fi mai atrăgătoare. Dar să nu exagerezi.

¤ Culorile palide.

Fundă?big grin