| TiaFCRB a întrebat:

Ce tratament pentru cresterea rapida a parului cunoasteti?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Foloseste cu incredere Hair Grow.

| AirănMeidăn a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin

| BlaaBlaa a răspuns:

Uleiul de ricin.

| Imstrong a răspuns:

Cumperi de la farmacie ulei de ricin ( nu e scump) si imbini cu ulei de masline (3 lingurite din fiecare) si apoi aplici pe par stai asa o noapte, sau daca nu poti minim 4 ore.
Mai poti in fiecare seara cate 10 minute cand ai timp sa-ti faci un masaj la scalp. Incearca sa-ti faci din asta un obicei. Taie-ti varfurile odata la 1-2 luni. Obligatoriu! Tine-l in coada impletita in fiecare zi si chiar si noaptea. Periaza-ti bine parul. Periatul cu o perie lata si captusita stimuleaza circulatia sangelui. Repeta acest lucru dimineata si seara. Ai grija sa nu se rupa firele de par de la periatul prea intens!
Ia vitaminele A, B, C, D, E de la farmacie sau de prin alimente.( Cauti pe internet alimente cu aceste vitamine). Si bea multa apa. O sa-ti creasca foarte mult.
Bafta!

| TiaFCRB explică:

Stiu. Tratament cu ulei de ricin. Dar ce frl de tratament?

| Albastru45 a răspuns:

Urina de vaca.