| amalia125 a întrebat:

Ce trend se poarta anul acesta? fundita/*

8 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Poarta ce-ti place si-ti vine binewinking

| simiiii a răspuns:

Heii`!love struck Candy girl, Sport short, Military, Spring Bling, Street Gaga, Pattern Mix sau New Denim, anul acesta ai voie sa porti orice!kiss

| adutzadragutza a răspuns:

Pai http://www.elady.ro/articole/Moda/Moda-2010.html asta e pentru fete, si asta e pentru baieti http://www.fiicustil.ro/......e-video... fundoi :-/

| mariana7621 a răspuns:

Jocuri sofisticate de nuante, forme si linii variate, de la pete florale la imprimeuri animale si forme geometrice abstracte – altfel spus, un mix total de fantezie si curaj
funda?

| mariana7621 a răspuns:

Adutzadragutza...suntem in 2011 nu in 2010

| EveEve a răspuns:

2011 aduce, ca fiecare an, patru noi trenduri ce se vor purta mult in 2011: doua pe par scurt si doua pe par lung, astfel incat toata lumea sa se regaseasca intr-unul din ele. Pe par scurt se poarta in continuare bobul, fie ca e vorba de lungime pana la barbie, fie doar pana in dreptul pometilor. Parul lung este de asemenea la moda, dar cu conditia sa fie sanatos.
Primul trend pe par ce se poarta in 2011 este un par scurt si se numeste "Polaris" si se bazeaza pe culori inchise, aparent negre, dar pline de reflexe, care sunt puse in evidenta de contraste, cu nuante foarte deschise, de blond argintiu, chiar alb. Liniile sunt foarte grafice, tunsorile foarte precise, totul este pe langa cap, fara styling, fara volum. E un trend dramatic, cu bretoane taiate drept, foarte accentuate.
Al doilea trend pe par scurt, botezat "Lumina" este, dupa cum se deduce si din denumire, trasat pe culori deschise, de blond, dar nu blond argintiu, ci blonduri calde, pastelate. Tunsorile sunt de asemenea foarte precise, insa nu la fel de grafice, conturul fiind mai degraba rotund.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amalia, se poarta stilul inspirat din anii ' 70. Regasesti aici mai multe detalii
http://www.modacustil.com/2011/01/tendinte-in-moda-primavara-vara-2011.html

Tot ceea ce inseamna pantaloni largi cu talie inalta, rochii ample, largi si lungi, topuri scurte ce lasa sa se vada talia si foarte foarte multe imprimeuri: florale, animaliere, chiar si dungile. Legat de imprimeuri Prada are niste tinute foarte dragute cu imprimeuri de palmieri, soare, umbrelute...

Se mai poarta stilul military, hainele inspirate din stilul punk, dantela, lenjeria la vedere (asta era un trend si anul trecut, insa nu stiu cata lume a indraznit sa il poarte), tinutele transparente.

Si aici ce culori se poarta

http://www.modacustil.com/......-2011.html

Sper ca te-au ajutat informatiile