| flor31 a întrebat:

Ce trucuri trebuie sa folosesti, pentru a se indragosti un baiat?(ce look trebuie sa ai, vestimentatia)

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Sa nu fii prea vulgara, prea indecenta, prea pitsipoanca.Intr-un cuvant, sa fii naturala.

| Addiction a răspuns:

Sa fii tu. Sa nu incerci sa pari cool. Sa fii cit se poate de naturala. Asta se apreciaza cu adevarat happy

| yasser25 a răspuns:

Sa nu te speli cel putin o luna, cand incerci sa l saruti sa iti miroasa gura, sa bei, sa fumezi sa tragi cel putin etnobotanice sa ai cel putin 5 pierce-uri si 4 tatuaje! cam atat, bafta!

| alexalautner a răspuns:

Ce trebuie sa faci? trebuie sa fi tu insati si gata!