| Fifylici a întrebat:

Ce tunsoare imi recomandati pentru a scapa de volum
aa si inca ceva tunsoarea filat si cea in scari e aceiasi chestie?
care e diferenta?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori filat ori în scări este acelaşi lucru, se pierde volum părului.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa scap de volumcrying

| JokKer a răspuns:

Tunsorile sunt pe aproape dar nu tot aceiasi. Stii eu la fel aveam un volum luminos de par adica era mult. Si pi lau rarit mai sapoi mi-au facut scarita. Imi sade super. Apropo pe poza mea putin se vede. Uita-te. Mai e inca o tunosare finne se numeste Kascada. E super incearca. UIte pe google si tot asa. Bafta

| florentina25 a răspuns:

Cred ca o tunsoare filat tear mai scapa un pic de volum