| Marci a întrebat:

Care este diferenta dintre tunsoarea in scari si ce filat care este avantajul si dezavantajul fiecareia funda happy

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Daca ai parul tuns in scari si nu e facut perfect drept arata aiurea.deci daca te prinde vreo ploaie poti sa iti scoti o casca din poseta si sa ti'o pui pe cap.nu ai optiuni pentru alte frizuri. parul (mai ales daca il ai mai bogat de la mama natura ca altfel nu il poti tunde in scari) trebuie sa fie gros si nefilat
daca ai parul filat are o alta forma,un pic mai naturala,deci poate sta putin mai ondulat sau cret. daca il faci cu presa iti ia mult mai putin timp. poti sa iti faci mai multe frizuri.
ma rog, deci daca crezi ca poti mereu sa il aranjezi si ai timp si grija, e ok sa te tunzi in scari. daca esti o persoana mai agitata sau mai energica si nu ai prea multa rabdare cu aranjatul mai bine fileaza'ti parul.

1 răspuns:
| NymphetamineGx a răspuns:

Daca te tunzi in scari o sa ai parul structurat pe diferite nivele. si nu pot sa-ti zic un avantaj la asa ceva. Daca tie iti place considera un avantaj, dar totusi eu nu as face'o. Apoi filat iti ia din volum daca ai parul mare asta e avantaju si dezavantaju nu are avantaje prea multe laughing. Succes ^^!