| Cristiano_9145 a întrebat:

Ce Tunsoare mi sar Potrivi?

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Prin tunsoare putem masca imperfecţiunile cutiei craniene astfel:
•în porţiunile teşite, părul se va lăsa mai lung
•În porţiunile proeminente, părul se va scurta mai mult
Forma feței, stilul pe care-l ai și nu în ultimul rând ce-ți place ție, sunt alte elemente de care ar trebui să ții cont atunci când îți alegi tunsoarea.
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Ceva cu tepilove struck

| maryellen91 a răspuns:

Pai poza nu ti-o vad bine ca sa-ti spun ce cred eu ca ti s-ar potrivi dar cauta aici
http://www.topcoafuri.ro/tunsori-barbati/tunsori-2010-2
http://coolboys.ro/tag/tunsori-baieti-2011/

| Namastee a răspuns:

La chelielaughing

| ElvisTare a răspuns:

Ar fi buna o tunsoare cu tepi,sau ceva clasic,dar dat cu gel si cu accesorii beton gen ochelari de soare,bratara,un inel de aur pentru barbati,o curea aplecata dintr-un capat in jos,un cercel,o geaca de piele,si, daca te tine bugetu, o motocicleta.La motocicleta pune-i cateva tuning-uri gen sa-ti sune teava de esapament cand calci ambreaju. Funda? Te rog?