| Edvin_4034 a întrebat:

Ce tunsoare sau frizura i s-ar potrivi unui baiat cu ochi verzi? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| gabi1198 a răspuns:

E cred ca i s-ar potrivi parul lung cu perciunii indreptati in fata iar bretonul in spre stanga sau dreapta.Ar arata si mai bine daca ar fi si blond.Succeswinking

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult culoarea ochilor, ci mai degraba trasaturile fetei! stilistul te poate indruma cel mai bine (sau frizerul la care mergi) cu ce freza ti-ar sta cel mai bine! bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| joice_4654 a răspuns:

Depinde de multe: ce stil adopta, forma fetei. Cel mai bine e sa te duci la un salon si acolo vei primi consultanta. Bafta.

| Lavinia_1211 a răspuns:

Paru' mai lung cu breton :d
parerea mea happy