| anonim_4396 a întrebat:

Ce tunsoare m-i s-ar potrivi am ochi verzi si parul brunet? Sunt baiat, funda

3 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Deci orice freza ar fi frumoasa cat timp nu ai bretonul in ochii!
eu zic breton pe o parte (dar putin mai scurt nu emo) si restul tepi.In general frezele astea merg la parul negru

| Pimpux a răspuns:

Cel mai bine ti s-ar potrivi ras pe cap si vopsit albastru inchis.

| fl0ryn22 a răspuns:

Din cate stiu eu tunsoare se face in functie de aspectul(forma) fetei...mai bine mergi la salon si o sa iti dea un catalog peste care o sa te uiti si sa iti alegi un anume tip de tunsoare si bineinteles ca poti sa ceri si ajutorul celor de la salor care bineinteles sunt specialisti, sper ca ti-am fost de ajutor, bafta