| ReE a întrebat:

Ce tunsori imi sugerati daca am fata ovala putin ascutita si imi plac chestiile noi si cele in stil emo

1 răspuns:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Este un catalog cu tunsori emo... vezi aici:
http://extrememakeup.blogspot.com/......-2009.html
Am o singura sugestie sa-ti fac - incearca sa nu iti faci o tunsoare care sa-ti acopere ochii. Pe cat posibil omul trebuie sa vada bine, cu amandoi ochii. Iti spun asta, pentru ca eu, desi n-am par in ochi, am glaucom si se poate intampla sa nu mai vad intr-o zi. Ai grija de cum de tunzi, ochii iti sunt lumina sufletului... Nu vreau sa te mai bat la cap. Sunt convinsa ca deja m-ai catalogat... funda>?