| Bibu a întrebat:

Am parul mediu si ondulat(aproape spre cret); culoarea parului=saten inchis; forma fetei=ovala, insa este putin ascutita unde se tremina barbia.
Daca puteti sa imi sugerati cateva idei de coafuri/tunsori, va rog ajutati-ma.happy In fiecare zi il las desfacut si m-am saturat sa tot aud barfe de la colegii de clasa cum ca parul meu este urat si mai stiu eu ce. In fine.....in clasa mea se poarta aproape numai parul indreptat cu placa(iar varfurile lor nu mai spun cat de arse sunt.).
Orice idee e bine venita! Multumesc Mult!

Răspuns Câştigător
| gabri778 a răspuns:

Poti incerca coafuri simple pur si simplu te pui in fata oglinzii si iti faci ce vrei un coc daca ai breton o sa-ti stea foarte bine cu o coada impletita.

1 răspuns: