| Fαntαsy a întrebat:

Ce tunsori se mai poarta sau sunt frumoase? Ceva pentru par lung si drept( cu sau fara breton). Vreau raspunsuri cu poze big grin Dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Anda_1844 a răspuns:

Pot sa incep prin a-ti spune ca se poarte ce iti sta bine.depinde de forma fetei si de trasaturile tale. dar daca vrei sa te inspiri din tendintele actulale al toamnei atunci coafurile care revin sunt cele din anii 60! http://www.satumareonline.ro/......na-aceasta

| criss_5841 a răspuns:

Uite eu de curand m-am tuns... pe deasupra bob si pe dedesubt lung vine super bine, eu am breton dar merge si fara si partea cu bob e intr-o parte mai lung si intr-una mai scurt! chiar imi place. poze nu prea am vazut pe net dar iti garantez ca vne bine si e cool :X