| zambetcald a întrebat:

Ce va place sa va prindeti in coada de cal, in afara de banalul elastic?

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

1. Eşarfa. Poţi să legi în jurul cozii o eşarfă. Arată super tare, dar cel mai bine ar fi să faci un nod dublu căci altfel va aluneca.
2. Glamurettes. Poţi înlucui elasticul cu un glamurette şi va arăta la fel de bine ca şi cu elasticul, poate chiar mai bine. Părul va părea întotdeauna pieptănat.
3. Agrafe. Iei o şuviţă de păr, o treci prin jurul cozii şi o fixezi cu agrafe. Ai putea să şi împleteşti şuviţa, dacă vrei.
Succes! PaPa!

| Kittynika a răspuns:

Avea azi o profa parul prins in coada,mai in sus,si putin intr-o parte si avea o floare, nu naturala, un accesoriu de par bineinteles.
Arata super tarebig grin

| Lary_2950 a răspuns:

Imi mai fac parul cu spuma apoi il prind cu agrafe de par in forma de un coc dezordonat sa stii ca se poarta

| sherlock a răspuns:

Imi prind scobitorile sa le am mai la indemana, picioru... sa nu mai dea dupa musca si cam atat.
Dar cum sa prinzi elastic? Ce faci cu el? Sau tu ai iapa?