| Mooonsure a întrebat:

Ce ziceti de un bronz la solar?
Am 15.

4 răspunsuri:
| GOODLUCK a răspuns:

Mie mi se pare ca te cam grabesti...toate la timpul lor.In plus, bronzul la solar e ff nociv din cate stiu eu. Parerea mea e sa mai astepti sau sa te bronzezi natural happy

| XfashionX a răspuns:

Daca de la varsta asta incepi cu solaru apai cand vei mai creste ce o sa faci?{sex} Referitor la intrebare, nu este bine sa incepi de pe acum cu solaru, ai putea face cancer daca te duci zilnic, sau des

| Mooonsure explică (pentru XfashionX):

Scuze,dar nu prea am inteles faza cu sexu. thinking

| ayearwithoutrain a răspuns:

Am 16 ani si am fost si eu anul trecut de cateva ori.Sa nu te astepti la un nu stiu ce rezultat..deoarece trebuie sa faci multe sedinte pentru ati defini bronzul in totalitate, ceea ce costa multi bani si timp, iar daca ai pielea sensibila pot cauza efecte negative.Eu una nu-ti recomand, poti incerca sa stai la soare o ora pe zi si sa te dai cu ulei de masline, ofera un bronz perfect si in acelasi timp natural! happy