| pynnk a întrebat:

Ceaiul de marar te ajuta sa slabesti? a incercat cineva?

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Oameni care au avut curajul sa bea ceai de marar spun ca acesta chiar da rezultate. Iata cum se procedeaza: se bea cite o cana dupa masa de prinz si cea de seara. Pentru a-l prepara fierbeti doua lingurite de seminte de marar in 250 ml de apa timp de 5 minute. Acoperiti vasul si lasati-l la racit 10 minute dupa care … savurati!

http://clinica-verde.blogspot.ro/2007/04/mararul-te-ajuta-sa-slabesti.html

| faramatania a răspuns:

Posibil,o metodă cu oarece vechime, şi care poate avea efecte pozitive, De ce, nu, poate fi încercată:http://clinica-verde.blogspot.ro/2007/04/mararul-te-ajuta-sa-slabesti.html, oricum, eu, nu am uzat de acest procedeu(în general merg în sensul curentului, nu invers).

| lumy4u a răspuns:

Bea o cana pe zi de ceai verde cu zeama unei lamai in ea, fara zahar, asta ajuta la slabit foarte mult, bea dupa ce mananci

| lSummerl a răspuns:

Da slabaeti daca bei

| TxOcs a răspuns:

Si ceaiul de marar te ajuta sa slabesti...
eu una folosesc ceai verde si chiar da rezultatebig grin

| Alyna14 a răspuns:

Da te ajuta foarte mult ceaiul de marar.Dar poti folosi si ceaiul de fructe e foarte sanatos...winking