| evelin_1888 a întrebat:

Sal TPU. dau fundita. ce parere aveti despre ceaiul de marar? poate ingrasa? ati incercat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| sylvie a răspuns:

Mararul face sanii sa creasca.
DE fapt nu, Mararul este intru totul facut pentru femei.
Citeste aici despre ceaiul de marar http://www.daciaplant.ro/......si-magazin

| lolly_6164 a răspuns:

Nu ingrasa. dar din marar se fac ceva tincturi pentru cresterea sanilor. poate are si ceaiul acelasi efecthappy

| evelin_1888 explică:

Eu am incercat si nu are un gust oribil... e bun fara zahar

| chupachups1234 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa te ingrasi de la un ceai. Nu am incercat, dar cred ca are un gust oribil. :-&