| Dede_1899 a întrebat:

Ceaiul de musetel ajuta la cresterea parului? Stiti ceaiuri care sa ajute la asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Urzica e un remediu foarte bun pentru mai multe cauze si desigur si pentru par.Intareste firul de la radacina, te scapa de matrata, ajuta la cresterea mai rapida a parului si la o pieptanare mai usoara.Ai nevoie doar de ceai de urzica si dupa spalare de 2 ori cu un sampon potrivit tipului tau de par te clataresti doar cu ceaiul de urzica. Fa asta de fiecare data cand te speli pe cap si in maxim o luna deja vei vedea rezultatele.

1 răspuns:
| maraa_9303 a răspuns:

Ceaiul de rozmarin ajuta la cresterea parului.