| Sabina_1904 a întrebat:

Ceaiul de pelin e bun pentru cateva cosuri pe care le am pe frunte straight face? Unii zic ca da...

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Da. E întradevăr bun. Dar dacă ai vâteva coșuri și nu merge cu ceai de pelin, pentru ca acolo depinde de persoana, încearcă cu lămâie, pentru că usucă coșurile. Eu aveam nevoie să scape de vreo 3-4 coșuri mari, iar peste noapte au dispărut. Am stat cu o felie de lămâie pe față toată ziua, dar a mers foarte bine. Funda?

3 răspunsuri:
| blackporcelain a răspuns:

Pai ceaiul de pelin e toxic daca te dai mult des si concentrat

| LallyLala a răspuns:

Eu zic sa incerci ceaiul de musetel.Am avut si eu probleme de acest gen si la mine a dat rezultate.

| alexcrazydog a răspuns:

Eu stiu ca cel de musetel ajuta in problema asta.