| Chimilica a întrebat:

Ceao! Am ochii caprui, si nu stiu cu ce culoare sa ma machez ca sa iasa in evidenta! Mentionez ca acum sambata ma imbrac in : Fustita cu volane, un maieu alb cu " diamante " pe el, bolero negru, cizme peste genunchi negre.
Sunt bruneta! :*
Dau fundoi mare si portocaliu! :X Si la restul vot!

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Iti curbezi genele si le dai cu mascara, tus maro si fard sidefat.

5 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Ochii caprui sunt avantajati de orice machiaj

| Ada11 a răspuns:

Pai, fa-ti un fel de smokey eyes cu maro daca stii despre ce vorbesc. poti sa folosesti un maro deschis si portocaliu sau portocaliu + negru. Vezi tu.

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai argintiuu. :d

| Chimilica explică:

Meeersi mult :*

| kat2108 a răspuns:

Cu negru