| anonim_4396 a întrebat:

Sambata merg la ziua unui coleg si m-am gandit sa ma imbrac in niste colanti, o pereche de cizme pana la genunchi, dar nu stiu ce maieu/bluza sa-mi iau? postati si voi niste poze pls.

Răspuns Câştigător
| mariaw a răspuns:

Poti sa-ti iei o camasa mai lunguta, legata in talie cu o centura lata, sau daca vrei ceva mai comod, o rochie din bumbac

4 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Ce culoare au colantii si cizmele? e clar ca trebuie o bluza mai lunga

| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa iti iei o bluza foarte lunga.Ai putea sa iti iei o bluza cu decolteu...nu stiu. Oricum, cred ca ceva deschis la culoare fiindca merge mai bine pentru fete. happy

| evoke a răspuns:

Pai de obicei la colanti se poarta o bluza mai lungahee hee
Sau tricoubig grin