| naomy_6390 a întrebat:

Ceao.as vrea sa imi spuneti cam ce s`ar potrivi sa imi iau la scoala in picioare ca sa se potriveasca cu uniforma dar toturi as vrea ceva sa fie de toamna nu balerini sau sandalute km altceva... uniforma este de culoare bleumarin de stofa vesatuta si pantaloni si camasa alba sau albastra.si sa imi spuneti km ce as putea adauga la uniforma ceva sa dea o culoare vie si ceva mai funny,(dar nu cercei pentru ca nu port):*

2 răspunsuri:
| darii a răspuns:

Heei.
Ai putea sa adaugi un lant din margele poate mai lung (am vazut la NewYorker un lantisor gen cum ti-am spus anterior cu 12 lei, printre margelutele micute erau fundite dragute). In picioare ai putea sa iti iei niste cizmulite de toamna sau cizmultie ugg. Pentru un stil mai casual, ia-ti tenisi. cu sau fara sireturi. happy