| cosmina_8603 a întrebat:

Hey buna! vreau sa ma ajutati ...la scoala avem o uniforma super naspha...care consta in: camasa alba cravata rosie sacou si pantaloni de stofa cum as putea fi la moda dar in acelasi timp s respect si uniforma pentru ca pantaloni mei de stofa sunt un pic evazatu help plzzz mee

1 răspuns:
| MajoretahaAngel96 a răspuns:

Pai ai putea sa porti o camasa mulata si in ton.Cravetei ai putea sa ii faci un nod dublu ca sa para mai mica si mai dragutza.Ar fii bine daca tiai cumpara un alt sacou, intreaba-ti diriginta/dirigintele daca poti purta un sacou mai mulaat si de alta culoare.Pantaloni cred ca sunt in regula. Sper ca team ajutat.BYE