| anonim_4396 a întrebat:

Ceau. As vrea sa imi spuneti ce crema depilatoare e buna?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate sunt pierdere de timp şi bani.

| mona a răspuns:

As spune ca cea de la Farmec

| Dollicious a răspuns:

Cele de la Farmec sunt bune

| irina20 a răspuns:

Cea de la farmec.E si buna si nici nu are mirosul la fel de deranjant ca celelalte.

| tuGatita a răspuns:

Toata lumea e cu farmec. eu zic Veet, chiar daca e mai scumpa. pentru piele sensibila. Mie farmec imi ia numai pe jumatate. desi stau mult cu ea si ma mai si irit. de la veet nu am nimic, nici bube, nici iritatii. e buna. apropo, folosesc mai mult pentru mustata.

| Azµre a răspuns:

Mergi pe ceară e mult mai bună nu te iriți cum te poți irita cu crema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Foloseste crema depilatoare de la Farmec.
Te pup!

| Katoky a răspuns:

Buna!
Cam toate sunt la fel.Incearca la un salon cu ceara de unica folosinta.
Te pup!

| mihaelaalol a răspuns:

Eu nu am folosit crema, ci o ceara speciala(nu stiu sigur cum se numeste), dar stiu ca o aplici pe piele si cu ajutorul unui aparat si a uneo benzi depilatoare, nu te chinui asa rau si te tine cam 1 lunabig grin