| XxRoyalxX a întrebat:

Vreau sa nu mai am paar pe picioare si as vrea oo crema depilatoare se gaseste inb orice farmacie cum se numeste spuneti-mi plzzz
Fundite

Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Veet,dar ar fi mai buna ceara calda, iti creste mai greu parul dupa

3 răspunsuri:
| Julieღ a răspuns:

Crema depilatoare de la Veet este foarte buna. Poti incerca si cea de la Farmec. Succes!

| iSmile a răspuns:

Veet

| LuLu a răspuns:

Daca vrei crema depilatoare, poti sa-ti cumperi Veet. Dar eu iti recomand sa te epilezi cu ceara sau cu aparatul. Eu ma fac cu ceara si mi s-a rarit parul foarte mult. Doare, dar merita! Oricum, cu timpul o sa te obisnuiesti! Funda?