| dennis17 a întrebat:

Ceva ajutor: Am avut cosuri, si foarte multe mi-au trecut dar acum vreau sa scap de alta problema... cicatricele de pe fata. Vreun sfat va rog frumos?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Crema de gălbenele e foarte bună pentru cicatricile lăsate de coșuri, dar să nu o folosești pe termen lung.

| Agnes00 a răspuns:

Microdermabraziunea este solutia care da intr-adevar rezultate.Este cam scumput, dar functioneaza in mod sigur.

| maryanass a răspuns:

Eu partial de cicatrice am scapat cu rosiile... taiam o rosie mai mica in doua si in miscari circulare ma dadeam pe fata vreo 15 minute si dupa asta te speli cu apa calduta!