| T30D0RA a întrebat:

Chiar este bun samponul Head & Shoulders impotriva matretii? La voi a dat rezultate?

Răspuns Câştigător
| Patriii a răspuns:

Depinde de scalp, la unii merge la altii nu, oricum merge incercat, cum se zice incercarea moare n'are

24 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

La mine a dat reultate. daca il folosesti prima data sigur isiafce efectul

| Bacemi a răspuns:

La mine Head & Shoulders Menthol a dat mereu rezultate. Dar numai cel la pliculet. Acesta e mai concentrat. Sa nu iei sticla niciodata.

Abh
| Abh a răspuns:

Da, e singurul sampon de la care nu fac matreata.

| maraa_9303 a răspuns:

A avut rezultate.
Dar rezultate mai bune a avut Pantene Pro V Clarifying.:X
Il ador love struck pe langa faptul ca am scapat de matreata imi face parul moale si stralucitor:X

Si legat de Clear...Vazand reclama la TV am folosit. Dar degeaba.Matreata tot nu a disparut.

| Maria_1984 a răspuns:

La mine nici un sampon nu a dat rezultat!happy
Desi, cred ca Head & Shoulders e bun!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

La mine nu a dat rezultate
insa Clear este f bun happy

| darkeyes a răspuns:

Cel mai bun e head&shoulderswinking
Si eu tot cu ala ma fac si da a dat rezultate

| ThePoet a răspuns:

Sa sti ca la mine a dat rezultate. Keep using it!

| nyna a răspuns:

Cunosc p candva care il foloseste d vreo 2 ani si tot nu a dat rezultate...mai bine iti iei sampoane d l farmacie sunt mai bune

| → alle♡ a răspuns:

Depinde de parul tau! eu sper sa dea rezultate :*:*

| danco a răspuns:

Da, a dat. mai bun, (dar si mai scump), e Nizoral.

| ionika17 a răspuns:

Da la mine a dathappy eu tot cu Head ma fac

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

La mine a dat rezultate.

| Anonima3127 a răspuns:

Nu... mie nu mi-a folosit, ci mi-a aparut si mai multa matreata. Daca vrei intr-adevar ceva bun sa scapi de matreata, foloseste "Clear"

| Iva a răspuns:

Da, la mine a dat rezultate, iar cu Clear m-am pacalit. Cred ca depinde pana la urma de la om la om. Nasol e ca toate astea sunt facute pentru uz frecvent (ca la americani!) si eu nu ma spal pe cap mai des de 6-7 zile fiindca nu e sanatos.

| petroindarkness a răspuns:

La mine nu a dat rezultate. Cel mai bun e Clear.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit si eu mai de mult si nimic ba din contra mi-a aparut mai multa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este clear...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine da! Tot ce conteaza este sa folosesti un sampon, si sa nu il mai schimbi!
Daca il schimbi, faci matreata.
Eu n-am mai avut matreata din prima luna [folosit de 2 ori pe saptamana]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Cu siguranta, numai ca desigur are niste alchool si afecteaza parul pe alta parte. Eu iti recomand sa te speli cu sampon de urzica, si sa nu mai aplici nimic pe par timp de 2 saptamani!

Cu siguranta functioneaza, dar incearca si acel sampon, in cazul tau sigur da rezultate!

Bafta
numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nici un sampon nu a dat rezultat!happy
Desi,cred ca Head & Shoulders e bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Nizoral scapi de matreata sigur! doar ca e cam scump.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Da e bun, a dat rezultate la mine după mai multe spălări, și nu mai am mătreață

| eu_5893 a răspuns:

Da este foarte bun. cel putin la mine a dat rezultate.depinde si de tipul de scalphappy