| MartinAlabert a întrebat:

Chiar functioneaza crema de marire a sanilor cu 10%?
Eu nu cred.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Crezi ca s-ar mai face implanturi cu silicon daca ar functiona cremele astea?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu functioenaza nici o crema de acest fel!
Sanii cresc si se dezvolta hormonal, nu cu creme de infrumusetare si hidratare a pielii!

| relian a răspuns:

Ce faci, acum ai trecut la sani deja erai i cautare de barbati mortali laughing tu intrebi tu raspunzi laughing

| danutzu96 a răspuns:

Nu functiuineaza nici alea pentru sani nici pentru penis. Sunt niste abureli.

| LostInPark a răspuns:

Nu va jucati cu d-astea!
Vezi grija mare cu alea.Stiu o vecina care si-a pus crema de marit sani, langa crema de marit penis a sotului, apoi le-au incurcat.
Nu vrei sa stii ce s-a intamplat! Fereasca... straight face

| marianflorinn a răspuns:

Vezi sa nu treaca de tot laughing