| marmotavorbareatza a întrebat:

Exista vreo metoda de marire a sanilor?

9 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Silicoane.

| Youcandoit a răspuns:

Incearca sa faci exercitii pentru bust printre care si abdomene si exercitii gasesti o gramada pe nethappy

| MoNyKa66 a răspuns:

Ca sa nu iti faci un implant de silicon, poti sa-ti cumperi un sutien cu mult burete. Daca porti ala, nu te doare si nici nu faci ceva operatii.Doar ca dai vreo 10.00 lei sau 15.00 lei dar nu e mult.Succes!

| marmotavorbareatza explică:

Daca se poate o metoda naturala cum ar fi exercitii sau ceva ...va rog

| LoveParis a răspuns:

Da! Implantul de silicon mamar!big grinFunda?

| BaDrihanna a răspuns:

mancand patrunjel

| hagi148 a răspuns:

Grobust va ofera o alternativa sigura si abordabila pentru marirea sanilor. Experimentati frumusetea naturala cu ajutorul sistemului original de la care a pornit totul!

| georgiana_5758 a răspuns:

Sincer,sa-ti pui silicoane, retul ce fac reclama la tv, sau ce spun unii sunt pure aberatii, daca ei sunt mici, asa sunt ei, si nu-i poti schimbalaughing