| LanguageMaster a întrebat:

Chiloții sau boxerii după spălare trebuie călcați cu fierul de călcat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu atragi sexul opus nu vad rostul sincer

| gabicoo a răspuns:

De la întrebări legate de legislație ai trecut la chiloți!
Ăsta da salt calitativ! Felicitări!
Și bine ai venit în rândul oamenilor normali!

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi femeia chiar dupa ce ai ajuns cu ea in pat, atunci, da

| Eireann a răspuns:

La adulti nu. Pentru copiii sub 3 ani sau cei imunocompromisi se recomanda sa fie calcate toate hainele care vin in contact direct cu pielea pentru a distruge eventuale bacterii.

| Sekim a răspuns:

E o chestie opțională dar, care e scopul? Când calci o haină ideea este sa nu fie sifonata, adică să arăți cat mai bine. Te verifică cineva daca ai chiloții călcați rolling on the floor? In plus, chiloții nu sunt făcuți dintr un material care sa se sifoneze, așa că nu cred că ar fi o mare diferență înainte și după. Se pare că, creierul este o mina de aur când vine vorba de idei.

| IgnatVictor a răspuns:

Nu trebuie.

| Genevaaa a răspuns:

Temperatura pe care o emana fierul de calcat in momentul in care il folosesti pe haine, omoara posibilele bacterii, dar e optional avand in vedere ca doar ce i-ai spalat deci nu inseamna ca daca nu ii calci vei face infectii sau ceva

| Ava1231 a răspuns:

De cand traiesc nu-mi calc chiloții, nici n am mai auzit asa ceva

| dmz123 a răspuns:

Nu trebuie, e o masura de protectie suplimentara impotriva bacteriilor si microbilor