| gєσяgιαηα a întrebat:

Cine a avut banchetul? Eu il am joi... Ce stil de rochie imi sugerati sa port?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Ce să îți sugerăm noi, atâta timp cât nu știm cum arăți? Păi, ceva care să îți stea bine, ceva care să îți placă, preferabil mai scurtă (depinde cu ce îți stă bine).

| hey97 a răspuns:

L-am avut eu vineri a fost super am purtat o roche verde cu model jos fara bretele e mai de vara o poti lua si si in alta parte nu neaparat la banchet dar este destul de ELEGANTA

| gєσяgιαηα explică (pentru hey97):

Cv de genul am avut anul trecut ca am fost invitata la banchetul celor de a 8`a anul trecut:d te`ai distrat?smug

| Elsiane a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

@gєσяgιaηa, nu se face chat aici. Du-te la 'Discută Live!' dacă vreți să vorbiți, acest spațiu este făcut special pentru cei care vor să răspundă la întrebări.

| gєσяgιαηα explică (pentru Elsiane):

Da binelaughing)

| Elsiane a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

Mda. Eu ți-am spus, este treaba ta ce faci în continuare.