| Anamaria_3702 a întrebat:

Cine a baut ceai de slabit de la Fares, Silueta perfecta? SI-a facut efectul diuretic, laxativ ceaiul la voi? Dupa cate ore dupa ce ati baut ceaiul?

1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Eu am baut, intr-adevar are un usor efect laxativ ce apare dupa 5-6 ore. Subliniez: usor efect laxativ. Daca vrei sa slabesti, nu te baza pe ceaiuri, ci adopta un regim echimlibrat si sport. Ceaiurile sau pastilele de slabit nu fac minuni, dar ceaiul in combinatie cu o dieta ar fi perfect.
Pa, pa!