| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si am fost pana la farmacie sa caut un ceai pentru slabit, sunt normalponderala dar as vrea sa mai slabesc. farmacista mi-a dat ceaiul"Silueta perfecta" de la Fares pentru purificare si drenaj si "Silueta perfecta 2" pentru controlul greutatii.mi-a spus sa iau primul dimineata si al doilea seara.eu am vazut pe internet ca multa lume a slabit cu acest ceai, insa nimeni nu a zis nimic de 2 variante.voi cu care ati slabit cu primul sau al doilea? se iau pe stomacul gol? si oare mi-as strica sistemul digestiv daca as lua cum a zis ea pe amandoua inclusiv pe cel de purificare si drenaj? va rooog raspuns cat mai rapid! funda:*

1 răspuns:
| mirstef a răspuns:

Esti constienta ca iti va cadea parul? ...si dupa ce te lasi te ingrasi mai rau?