| RainbowAndra a întrebat:

Cine a cumparat instyler, imi poate spune daca e bun? Reclama nu stiu cat de adevarata e :D. Dau fundita si voturi, dar vreau pareri sincere :). Arde mult parul? http://www.top-shop.ro/....../index.asp

9 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Si eu is tentata sa mi-l iau

| T30D0RA a răspuns:

Pacat pentru cei care raspund la vrajeala doar pentru funda.

| Bailey a răspuns:

Eu am instyler. Este foarte bun, nu arde parul cum il arde cu placa si il indreapta perfect si face bucle definite... Chiar este bun. Ti-l recomand! Funda? :*

| RainbowAndra explică:

Ai dreptate Zana sad

| RainbowAndra explică:

Ms, andreisandu28 si IoanaaN de avertizarewinking, am mai vazut intrebari pe TPU de curand despre instyler si toti au raspuns la fel laughing

| andreisandu28 a răspuns:

Fa ce vrei vezi ca iti cumperi azi si functioneaza 2 saptamani laughingo patit o prietena d' ameawinking

| IoanaaAa3 a răspuns:

Eu mi-am luat Instyler. mi-am indreptat parul in prima zi si in a 2`a nu mai functionawinking. Asa ca bafta!

| teutzykapiki a răspuns:

Hey.eu spun cel mai sincer nu am nevoie nici de fundite ori voturi. vreau doar sa te sfatui cum cred eu ca este mai bine. eu il am cumparat de cand a aparut el cu 150 de lei. il folosesc si acum si e ceva timp. imi facin fiecare zi parul cu el. orice fel si chiar arat minunat. fac bucle. mai ceva ca si cu ondulatorul ori alte placi. ii dau volum. si fac tot ce vreau la el si ce se poate bineinteles. nu imi arde parul. ba chiar mi-l face mai frumos. si mai cu volum si stralucire maxima.sunt foarte multumita de el. este foarte bun. reclama chiar e adevarata. la inceput am crezut ca nu e bun din spusele voastre de pe internet dar cand l-am cumparat a fost extraordinar. fa alegerea corecta te pup. pa:-H