| marie a întrebat:

Cine a folosit nivea vissage young clean deeper? cum e...eu stiu cum* sa o folosesc, dar nu stiu ce rezultate are.Ma poate ajuta cineva va rog frum:X?

6 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Eu am si il folosesc dupa demachiant curata mai bine fata nu stiu daca e bun pentru cosuri ca eu nu prea am. big grin

| Diva a răspuns:

Nu am incercat Nivea dar iti recomand Clean&Clear.Bafta

| Munchkin a răspuns:

Pentru coşuri foloseşte o cremă de la Uriage, iar pentru curăţarea tenului foloseşte o loţiune tonică de la Roc. Nivea Vissage Young Clean Deeper nu curăţă atât de bine.

| marie explică:

Eh

| viki a răspuns:

Eu am nivea clean deeper si imi curata fata.Nu e atat de bun pentru cosuri.Eu tot am cosuri.straight face

| sugarcane a răspuns:

Mi se pare misto crema.adica mi-a facut bine...acum nu stiu parerea tabig grin