| Ririru a întrebat:

happy
am citit undeva ca gelul de la Nivea Young Clean Deeper este bun si pentru cosurile de pe corp.
asa este? a mai folosit cineva si a avut rezultate?
Daca nu, stiti alte produse sau tratamente naturale?

3 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Am incercat si eu gel d`asta. nu e bun de nimic. chiar niciun rezultat straight face

alte produse thinking zineryt, batonul corector de la avonwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cosmetice naturale pentru corp, ten si par. De la sapunuri la creme, uleiuri de corp si scrub-uri. Da si tu cautare pe google sapun natural si vezi ce rezultate primesti. Sunt cateva firme foarte bune.

| kos_8115 a răspuns:

Buna...gelul acesta nu este bun deloc... l`am incercat chiar eu.sadnu stiu alte tratamente. dar o sa ma interesez.winking