| anonim_4396 a întrebat:

Cine a inventat pantalonii aia îngrozitori de tip fusta pentru băieți?

13 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu știu, măi, dar am văzut o fotografie cu Hitler și Mussolini în astfel de pantaloni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

In d-astia? https://www.atelierulnegru.ro/....../pantalon/

| Digikey a răspuns:

Probleme la cap are cine-i poarta, nu cine a fost beat si i-a inventat.

| Nonolita a răspuns (pentru anonim_4396):

Oribili!

| Simpatic a răspuns:

Un gay precum albu sau botezatu sau orice alt designer vestimentar care are estrogeni in cantitate mare in corp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Daca abia imi creste barba, presupun că și eu am estrogeni, dar nu port așa ceva

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Toti avem testosteron cat si estrogeni in corp, am si mentionat estrogeni in cantitate mare, mai mare decat culturistii care iau dupa ureche steroizi cu pumnul si cu seringa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Am înțeles ideea. Faza e că dacă ar avea în cantități mari cum spui tu ar trebui sa aiba niscai balcoane

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, ginecomastia este si ea prezenta la barbatii cu trasaturi feminine, oricum raspunsul meu a fost caterinca, este posibil ca acei pantaloni despre care discutam sa fi fost inventati chiar de o femeie, who knows?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Regretul meu e că îl filmasem pe unul și nu mai am filmarea, parcă făcuse pe el

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Regretul și mai mare e că în acel video se auzea ceva pe dialect țigănesc, mai exact,,, lipsa de boola haiceaparla