| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un obiect de îmbrăcăminte pentru baieți sau cum imi pot modifica pantalonii pentru a avea acces usor la ''gaură'' si pentru a o putea-o scoate afara mai usor? Cum este de exemplu fusta la fete, foarte usor de ajuns acolo. Ajutor va rog

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toti pantalonii baietilor au prohap/slip si este foarte usor sa-l deschizi si sa scoti puta.
Exceptie fac pantalonii de trening, dar aia nu-i porti decat acasa sau la ora de sport.

| Goete a răspuns:

La gaura curului zici, nu?
Poti lua si tu o fusta

| Yuoia a răspuns:

N-ai decat sa porti fusta.
Vad multe vedete barbati care au inceput sa poarte fusta.

| doctorandus a răspuns (pentru Yuoia):

Dap, inclusiv Domnul Isus. El n-a purtat pantaloni niciodata.

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Cauta pe aliexpress, sunt pantaloni horny la preturi accesibile