| FreeAndWild a întrebat:

Ce preferati fusta, pantalonii de trening sau bluigii (intrebarea este pentru fete)?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

-fustahappy este eleganta, stilata, mai mereu la moda, si arata foarte binehappy
-imi plac si blugii pentru ca arata bine, si sunt si comozi in acelasi timp, mai ales cei stramti
-in schimb nu-mi plac pantalonii de treningthinking adica imi place sa-i port prin casa ca-s comozi, dar nu imi place sa ies din casa imbracata cu pantaloni de trening, mi se par urati:&.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu una prefer blugii.
Dar la diferite ocazii mai port si fusta.

O seara placuta!happy

| me a răspuns:

Blugii, mai ales cei stramti.

| Crisu a răspuns:

La ce te referi?
Pai fusta mi se pare perfecta pentru ocazii speciale, sau daca vrei sa arati ca o lady o poti purta everyday.
Pantalonii de trening sunt buni cand vrei sa faci jogging sau stai relaxata in haine de casa.
Blugi sunt perfecti oriunde si oricand. Ii poti purta oriunde.

| AngoOra a răspuns:

Blugi big grin
practici, clasici, trendy si mereu in ton cu moda tongue

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Fusta cand vreau sa se uite baietii dupa mine :-> si blugii cand n-am chef de ei si mie frigut doar in fustablushing laughing.

| Deea10_8134 a răspuns:

Depinde si unde sunt, dar de cele mai multe ori port blugitongue. Tu?happy

| AdRyAnA3 a răspuns:

Yo prefer mai mult blugi dar si panataloni de trening, fueste nu prea obisnuisc sa port.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Buna.
Cel mai bine ma simt in blugi.Deci prefer blugii.
Pa-pa.

| Lalala a răspuns:

Blugibig grin

| Dulcika_7055 a răspuns:

Mie imi palc toate in ordinea:
1.blugi
2. fusta
3.panataloni de trening

| Miruuuuu a răspuns:

Blugi :X
Merg cu orice happy

| Wanderer a răspuns:

Blugiiwinking

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Blugii[mulati]smug:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea: Blugii, sunt atat de comozi si de practici big grin