| anonim_4396 a întrebat:

Cine ar merge la scoala cu asa ceva in picioare? zic profesorii ceva sau nuuuu?

http://farm6.staticflickr.com/5140/5496911009_a2169747da _z.jpg

6 răspunsuri:
| Dimineata a răspuns:

Sunt frumoase; stil emo parerea mea sau depinde cum le adaptezi imbracamintei. Profesori nu au ce sa spun in privinta incaltarilor.

| Criiistinutsa a răspuns:

Ce ar putea sa zicastraight face?
Ce e asa ciudat la incaltamintea asta?

| unconnected a răspuns:

Nu cred ca afre nimic.Am vazut si eu fete la scoala cu ceva asemanator(nu chiar asa de lungi) si profesorii nu au zis nimic

| Beweird a răspuns:

Eu as merge ce ar putea sa spuna sunt ca niste cizme numai ca nu le poti purta iarnalaughing

| andrecool a răspuns:

N-au ce zice! Eu am mai inalti, deasupra genunchilor.Dar depinde in ce cl esti...In cl 1-4 zice dna ca venim de pe Centura!

| LittleAngel4You a răspuns:

Nu cred ca ar zice nimic. Si eu am fost cu ceva asemanator big grin dar nu chiar asa de lungi, iar profesori nu au zis nimic. happy