| DJohnny a întrebat:

Cine are si cate monezi de editie limitata de 50 de bani?

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Da am dar doar una.

| Damasc a răspuns:

Prea frumos sa fie adevarat,astfel de oferte se fac tot timpul si se bazeaza pe aceeasi ideologie,deci nu mai mintiti oamenii aiurea,daca ar fi sumele care sunt precizate acolo,nu s-ar mai duce nimeni la munca, s-ar ocupa tot prostu de asa ceva, trimit la 100 de oameni and done, i'm a rich man oh go on nimic nu e gratis! Desigur poate tu n-ai nici o vina doar faci reclama nestiind de fapt adevarata poveste.

| FataOreo a răspuns:

Eu am vreo 300winking

| bbxbeibiiii a răspuns:

De unde sa stiu care sunt editie limitata?

| lovas1 a răspuns:

Nu inteleg care e legatura dintre sms si monezi dar ma rog.
ON:
Acest baiat se pare ca are:http://www.okazii.ro/......tata-.html