| anuska a întrebat:

cine credeti ca e cel mai frumos baiat din lume?

37 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai frumos băiat din lume este cel de care te îndrăgostești!
Pa, pa.

| T30D0RA a răspuns:

Iubitul meu. love struck

| Bacemi a răspuns:

Baiatul care are un caracter placut. Frumusetea nu consta neaparat in fizic.

| baru a răspuns:

Daca sti de gluma; Eu. daca nu stite gluma banuiesc ca prietenul tau sau vreun coleg de-a lui Dar ca mine nu este pe aceasta planeta Te pup Pa

| Flav a răspuns:

Pinocchio.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am intrebat-o pe mama si cica eu as fi thinking

| L a răspuns:

Cel de care te vei indragosti la un moment dat. Dar daca vrei sa-ti spun un nume, o sa zic Alfonso Herrera love struck

| Tabii. a răspuns:

Pai... tati, baiatul cu care voi fi si inca cativa.

| Ana a răspuns:

Iubitul meu love struck

| Razvan a răspuns:

Solcanulove struck
rolling on the floor

| medex3 a răspuns:

Tatawinking Cel mai frumos; x

| justagirlll a răspuns:

Justin bieber

| Anto97 a răspuns:

Nu cred ca exista...gusturile sunt impartite si oricum.toata lumea are defecte

| Roby67 a răspuns:

Cel mai frumos baiat este fiul meu, cel mai frumos barbat sunt eu, cea mai frumoasa fata este fica mea si cea mai frumoasa femeie este sotia mea.

| anuska explică:

Eu cred ca bill kaulitz:*:*:*

| savingyou a răspuns:

Daca iubesti pe cineva ti se pare ca asta este cea mai buna varianta! si nu te uiti la altii pentru ca il ai pe EL!

| ChristineW a răspuns:

Alex Evans love struck
Justin Bieber ->gay!

| Tasya05 a răspuns:

Justin Bieber!:X:X:X...Clar...este pur si simplu adorabil si extraordinar de frumoss! I love He!love struck:X:X:X:X:

| LawwraD a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos ar fi William Levy. Parerea mea. Dar ar trebui sa consideri ca cel mai frumos e baiatul pe care il iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoooolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
daca ar fi dupa mine, cel mai frumos barbat din lume as zice ca e tom cruise... parerea mea, papa te pup anuska

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cel mai frumos baiat din lume il iubesc...adica puiul meuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt foarte multi adica si eu sunt frumos si prietenii mei si diferite vedete de ex: Justin Bieber, Joe Jonas si altii dar eu sunt tare rau am o varsta mica dar lumea se uita la mine, am parul lung freza stil Justin Bieber si am ochii caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ozgur cevik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber sh cunosc eu un baiat (bine nu e cel mai frumos din lume ci doar din oras-pentru mine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea are pareri diferite