| OchiVerzi202 a întrebat:

Cine credeti ca e mai frumoasa dintre Amanda Seyfried si Megan Fox? happy

31 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Megan Fox desi numai este cum era, s-o fi vazut la 20 de ani happy

| OchiVerzi202 explică (pentru Simpatic):

Eu ma refer la cum aratau ele atunci cand erau tinere! Cred ca sunt mai atrasa de Amanda! happy

| Simpatic a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Fara discutie atat in prezent cat si trecut Meagan Fox arata mai bine.

| OchiVerzi202 explică (pentru Simpatic):

Poate sunt eu mai ciudata, fiind singura de aici care e atrasa mai mult de Amanda. Megan e foarte frumoasa dar mi se pare mai rece, pe cand Amanda mi se pare mai sarutabila! happy

| Simpatic a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Esti mai ciudata pentru ca vrei sa saruti o femeie, in rest fiecare cu gusturile lui. Meagan Fox e mai hot atat tot.
Sunt femei care arata bine si asta e singurul lor avantaj si femei care sunt uratele dar se fac placute prin felul lor de a fi, de aceea gusturile nu se discuta.

| OchiVerzi202 explică (pentru Simpatic):

Da, sunt lesbi, dar nu stiam ca in vremurile astea ne mai numeste cineva ciudate pentru ca ne plac fetele.

| Simpatic a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Pai lesbi, gay sau cum vrei sa le numesti sunt persoane ciudate pentru simplul fapt ca nu-s hetero, ciudat in sensul de diferit, altceva.
Mie nu-mi pasa ca lumea e gay eu am ceva cu alte minoritatiwinking
Pentru mine femeile lesbi sunt asa ceva decazut, poate o orbire de moment in unele cazuri?
Am iesit acum cateva saptamani cu un grup in care erau 3 fete si una din ele am aflat ca era lesbi, am simtit asa o repulsie si o parere de rau pentru ea, era mica de ani 18 ani, ma gandesc ca viata trebuie traita cu si fata de sexul opus nu impreuna cu acelasi sex, de asta va consider ciudati dar nu neaparat va blamez, ci imi pare putin rau ca nu sunteti in fagasul normal.
Nu am vrut sa jignesc cu nimic, doar mi-am exprimat parerea sincera.

| OchiVerzi202 explică (pentru Simpatic):

Nu trebuie sa iti para rau pentru mine, eu ma simt perfect asa cum sunt si pentru mine normalul e sa imi placa fetele.

| Simpatic a răspuns:

Genul asta de netunata care este frumusete naturala iti place?
https://www.youtube.com/watch?v=iCJNWSXT_yE

| OchiVerzi202 explică (pentru Simpatic):

Spune-mi cum o cheama ca sa o caut eu.

| Simpatic a răspuns (pentru OchiVerzi202):

April Bowlby

| OchiVerzi202 explică (pentru Simpatic):

E draguta, dar nu sunt sigura ca e chiar naturala. Cred ca ar putea sa aiba silicoane.

| Drimmero a răspuns:

Parca imi surade mai mult Amanda Seyfried.

| OchiVerzi202 explică (pentru Drimmero):

In sfarsit cineva care e de partea mea! happy

| DarthNiger a răspuns:

Megan Fox clar.

| OchiVerzi202 explică (pentru DarthNiger):

Bateti-va voi pe Megan, ca sa aman eu cu Amanda! tongue

| DarthNiger a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Are ochii aia prea de libelula si nu e pe gustul meu.

| OchiVerzi202 explică (pentru DarthNiger):

Mie mi se pare super super dulce! happy

| DonEduardo a răspuns:

Megan Fox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madison beer iti place?

| OchiVerzi202 explică (pentru anonim_4396):

E frumoasa, dar nu-mi place ca si-a modificat buzele. As fi preferat-o cu buzele ei normale.

| Goddessss a răspuns:

Megan Doamne

| OchiVerzi202 explică (pentru Goddessss):

Te rogi sa ti-o dea? laughing

| Goddessss a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Da, dar îmi plac băieții

| OchiVerzi202 explică (pentru Goddessss):

Atunci de ce ai spus-o asa? Parea ca te rogi sa o ai! happy

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Rosamund Pike. big grin

| OchiVerzi202 explică (pentru SmaraldAlbastru):

Pe Rosamund Pike o punem pe locul 3 si o impinge pe Emma Watson pe locul 4. happy tongue

| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Emma Watson

| OchiVerzi202 explică (pentru CelCareRamaneInUrma):

E draguta si Emma, dar e pe locul 3 dupa Amanda si Megan. tongue

| OchiVerzi202 explică:

Mie imi plac mult amandoua, dar cred ca m-as saruta mai mult cu Amanda! Mi se pare mai dulce! happy