| Ady192 a întrebat:

Cine este mai sexy Megan Fox sau Amanda Seyfried?
Ma macina intrebarea asta de cateva zile...

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Megan Fox [ dupa parerea mea].
Amanda pare mai mult inocenta decat sexy. Desi si ea, e foarte frumoasa.
http://www.youtube.com/watch?v=fdadZ_KrZVw - uite un film foarte bun cu Amanda. Mie mi-a placut mult.

7 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Desi amandoua au pozat nude, mie mi-se pare ca Megan Fox este mai sexy.
XoXo

| superdorex a răspuns:

Megan fox sigur.

| Creionelroz777 a răspuns:

Megan Fox.

| punctul a răspuns:

Ce viata grea ai daca te macina o asemenea intrebarelaughing

Din astea doua, o aleg pe Indiana Evans.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Eu cred ca Megan Fox, dar tie care-ti place mai mult?happy

| Ady192 explică (pentru AndiNyctophilia):

Eu nu sunt hotarat...per total megan fox arata mai bine...dar amanda are ochii mai frumosi iar cum s-a prezentat in flimul in time nu mai sunt asa sigur de alegerea mea, ii sta foarte bine roscatahappy

| UNcopac a răspuns:

Megan Fox!