| KellyGreen a răspuns:

A 2'a

| Ramonaaaa a răspuns:

Arată ca nişte copii ambele pentru că sunt nişte copii. Fata din a doua poză este clar un copil iar cea din prima poză nu are mai mult de 12-13 ani şi mai face şi bot în poză.
Nu există termen de comparaţie!

| AlexandraCroft a răspuns:

Scumpo,cred ca duci lipsa de atentie, nu te mai afirma pe acest site ca nu avem nevoie de tine si de intrebarile tale stupide, incearca pe viitor sa ajuti utilizatorii cu raspunsuri utile si folositoare nu sa postezi intrebari sau raspunsuri in totalitate fara rost.

| Isabelamaria21 a răspuns:

A doua fată, și apropo se cunoaște că tu ești prima, și fata aia e mai drăguță ca tine și are și ochii albaștrii.

| 6111992 a răspuns:

Tu.

| dianamariana2001 a răspuns:

A2-a!

| Kesariona a răspuns:

Me no likey.

| Liquify a răspuns:

Frustratooo! Se vede ca tu esti prima si cea de jos e o fata mai mica ca tine. Cum sa faci asa ceva aici? Cati ani ai? 5?

| AmbarusAna a răspuns:

Amandoua sunteti dragute nu mai fi rea happy

| YumiSukinanda a răspuns:

Niciuna!

| CrazYDroP a răspuns:

Niciuna :-J

| pitikaa a răspuns:

A 2.a.ca are m., ai multe likeuri ca tinelaughing)

| Lavynutza99 a răspuns:

A doua fata...prima e oribila.