| anonim_4396 a întrebat:

E frumoasa fata asta? http://www.facebook.com/....../photo.php
Avand in vedere doar poza asta? Este o prietena...

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Esti dragutica

| FrozEenSoul a răspuns:

Uni de pe TPU, se bat singuri. "Este o prietena " Si tu pui poze cu prietena ta la avatarul de pe TPU? JALNIC

| InvisibleGirl a răspuns:

Esti tocmai tu daca nu ma insel laughing Doar nu iti pui avatar pe TPU cu "o prietena".Asa ca daca vrei un raspuns sincer, pune o intrebare sincera!

| IDamon a răspuns:

Mi se pare draguta.

| Esperança a răspuns:

Da e frumoasa tipa doar ca pozitia in care si-a facut poza nu e tocmai cea mai buna!

| 7uP112 a răspuns:

Prietena adica u? nu te supara dar sunt baiat si nu prea imi place singuru lucru care imi pllace unt ochiwinking (fiecare cu preferintele lui)
pa pa

| Johncena53 a răspuns:

Tu esti acea fata laughing nu sunt prost sa nu stiu. esti frumoasa

| anonim_8703 a răspuns:

Eu sunt baiat si sincer nu mi se pari frumoasa a da si mai spala-te pe dinti happy

| Rozzzy a răspuns:

Lol