| Roza21 a întrebat:

Cine este mai frumoasa? Jessica Alba sau Angelina Jolie?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Angelina Jolie e mult mai pe gustul meu, dar si Jessica e frumoasa.

| loricel a răspuns:

Jessica Alba.

| Andreea_5313 a răspuns:

Amndoua sunt frumoase dar parca Jessica o intrece...

| NickiMinaj a răspuns:

Kongeriket: original sin.
si oricum jessica alba joaca infinit mai prost. angelina macar arata intr-un urias fel.

| ella_7332 a răspuns:

Jessica alba :X:X

e super :X

si am vazut 2 filme cu ea in care joaca ff bine : sub anestezie si the eyes ( ochii)

sunt niste filme care mi-au placut enorm mai ales the eyes love struck

ti-le recomand cu mare placerewinking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Jessica Alba. Ambele arată bine dar cu Jessica Alba am văzut cel puţin un film bun. Cu cealaltă încă mai aştept.

| ionika17 a răspuns:

Angelina Jolie

| Alex_2466 a răspuns:

Angelina Jolie e mult mai frumoasa dar si Jessica Alba e frumoasa happy

| dany1219 a răspuns:

Amandoua dar un pic mai mult Angelina Jolie...:Xwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelina Joliehappy

| SIMONIK_7217 a răspuns:

Angelina Jolie...e mult mai draguta.tongue