| Rose_2860 a întrebat:

Megan Fox e mai frumoasa ca Angelina Jolie? Eu zic ca dahappy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

AJ e mai talentata la capitolul actoriei.Megan e de umpluturawinking
La capitolul frumusete sunt la egalitate.Parerea meahee hee

| Pho3nix a răspuns:

Megan e favorita mea. Intr-adevar e foarte frumoasa.
Anul trecut sau acum doi ani a fost votata cea mai frumoasa si sexy femeie din lume.
Dar mai are de demonstrat ca actrita.happy

| nobody_9468 a răspuns:

Fiecare vede frumusetea din punctul lui de vedere! Adica altfel!big grin
Amandoua sunt frumoase, fiecare avand punctul ei forte.

Bafta.

| HBK a răspuns:

Amandoua au ceva aparte si sunt frumoase in felul lor.

| Marii a răspuns:

Eu zic ca nu. Megan mi se pare o fitoasa care vrea sa para mai buna, dar nu-i prea iese. happy

| faranume a răspuns:

Da este mai frumoasa pentru ca este si mai tanara!

| kennyisdead a răspuns:

Clar da. Eu nu inteleg de ce e considerata Angelina cea mai frumosa femeie. sunt multe mai frumoase ca ea, iar Megan e una dintre ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off! Divele astea! laughing
Capitolul,, frumusete`` nu-l vad ca fiind unul cu mare importanta in cariera. Desi in ultima vreme, starurile uita de adevarata lor menire!