| nevertoolate a întrebat:

Cine foloseste mascara one by one? e buna sau incarca? dati-mi sfaturi si pentru alte feluri de mascara si daca se poate si numele si de unde le pot cumpara.

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Da e foarte buna. folosesc si eu si e cea mai buna. se vad genele foarte frumos. funda? te rog. mersi

2 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Daca e vorba de cea de la Maybelline, am citit undeva ca nu e buna de nimicstraight faceDar faci ce vreihappy

| madducu a răspuns:

Http://www.ancabuzeamakeup.ro/......scara.html
Dar uite ce am gasit:))
Acum nu stiu nici eu daca e bun sau nu.Dar incearca-l si ai sa vezi.